top of page
IMG_4533.JPG

Організація весілля

Організація весілля – це пакет підготовки вашого свята від А до Я. Якщо ви хочете делегувати організаційні деталі і насолоджуватися лише процесом, ця послуга – для вас.

Весільний організатор: які плюси?

0Q0A0551.jpg

Насолода від процесу

Наша команда забирає на себе всі організаційні моменти. Від пошуку підрядників до запуску призів для гостей від ведучого. Якщо ви цінуєте свій час, любите делегувати та звикли довіряти роботу професіоналам – ми будемо раді співпрацювати.

Вам залишиться насолоджуватися від процесу, погоджувати домовленості, додавати нові ідеї нашому проєкту.

Створення унікального концепту для вас

Кожне весілля – це творчий процес. У ньому ми відображаємо особистості наречених, їхні вподобання та історію кохання. Для вас буде працювати креативна команда, щоб підготувати повноцінний концепт свята. Ми продумуємо все до найменших дрібничок, адже саме в них так багато сенсу.

підошва туфель нареченої, на яких написані слова любові від нареченого

Деталі, сюрпризи, маленькі приємності

Під час весілля гості і самі наречені хочуть подарувати один одному щирі емоції. Хтось планує сюрприз, хтось – подарунок. І найважливіше в цьому – правильна організація усіх деталей. Наша команда допоможе вам та вашим гостям підготувати всі маленькі приємності організовано та доречно.
З дрібничок складається настрій всього свята.

Організація весілля – це для вас, якщо ви впізнаєте себе в цих твердженнях

"Ми хочемо, щоб наше весілля було унікальним. Усе має бути продумано до найменших деталей."

Етапи нашої співпраці при організації

1

Знайомство і домовленості
 

Домовляємося про канали комунікації, підписуємо договір та плануємо наступні кроки. Наречені отримують доступ до весільного трекера, який допоможе бачити процес організації. Там ми також будемо вести бюджет весілля, який ми погоджуємо з вами та контролюємо у процесі організації.

2

Створення концепту свята


Концепт весілля – це опис загального настрою вашого свята. Слогани. Відтінки. Деталі. Підбірка настроєвої дошки. Саме концепт дозволить нам притримуватися обраного тону свята, щоб воно було гармонійним в найменших дрібничках. 

3

Домовленості з підрядниками


Залежно від обраного концепту свята, наша агенція пропонує вам різних партнерів для співпраці. Ми можемо організувати окремі зустрічі з кожним з підрядників, щоб ближче поспілкуватися. Або ж ви можете повністю довірити перемовини нашій агенції. 

4

Пропрацювання деталей


Коли у нас готові усі основні моменти, починаємо допрацьовувати деталі. Розробляємо унікальні елементи декору, щоб передати настрій свята.

5

Підготовка сценарію свята

Якісна подія – це завжди про структурований день. Прописуємо таймінг, плануємо, хто з координаторів буде працювати на якому місці, продумуємо добирання усіх гостей та підрядників у потрібні нам місця.

6

Фінальні приготування

Найактивніший період – за тиждень до весілля. Ми обдзвонюємо ще раз усіх партнерів, перевіряємо готовність деталей, звіряємо сценарій та проводимо міні-репетицію свята з вами.

7

Робота в сам день свята​

У сам день наші організатори працюють від ранку, координуючи роботу підрядників, Ми робимо все, щоб свято йшло за планом. А у випадку форс-мажорів, швидко вирішуємо питання на місці, щоб вас та ваших гостей нічого не хвилювало. У цей день у вашої пари лише одне завдання – насолоджуватися один одним кожної миті.

8

Створення післявесільного настрою​

Після свята ви ще будете довго перебувати в піднесеному стані. А коли наші фото та відеографи надішлють всі матеріали, ми допоможемо вам організувати маленьке "свято спогадів" для гостей. Це можуть бути міні-подарунки або навіть сайт для близьких з доступом до матеріалів, перегляд яких дозволить вам ще раз прожити цей день.

Маєте запитання?
Я з радістю відповім.

посміхнена дівчина

Привіт!

Я буду рада поспілкуватися детальніше про організацію весілля. Залишайте свої контакти, і ми домовилися про зустріч. 

bottom of page