top of page
IMG_4533.JPG

Координація весілля

Якщо ви любите організовувати, мали такий досвід раніше або ж просто хочете повністю відповідати за ваше свято, тоді вам підійде послуга координації. У цьому форматі наречені самостійно домовляються з підрядниками, а наша задача – консультувати вас в процесі, перебрати на себе відповідальність за кілька тижнів до свята і звісно ж в сам день. 

Весільний координатор: які плюси?

0Q0A0913.jpg

Впевненість, що нічого не забули

Весілля – це особливий тип подій. Адже в більшості людей – це свято відбувається раз в житті. Координатори ж працюють з весіллями постійно, тому знають деталі та нюанси, про які ви можете навіть не здогадуватися. У процесі організації ми дамо вам усі підказки, а ще – проконтролюємо, щоб все було готово вчасно.

Насолода і безтурботність в сам день

Під час весілля працюють більше 10 підрядників. Кожен з них потребує одну контактну особу, щоб виконувати свою роботу якісно. Якщо ви хочете, щоб вас ніхто не турбував в сам день за будь-якими дрібницями, то доручіть цю роботу нам. Ваша задача – насолоджуватися один одним та наповнювати своєю енергію цей день.

0Q0A2830.jpg
0Q0A0148.jpg

Радість від організації, якщо любите цей процес

Деякі наречені мріють про організацію весілля. У них є досвід роботи з подіями, мають достатньо часу та готові брати відповідальність. Впізнали себе? Тоді беріться до справи. А ми – знавігуємо вас в деталях, щоб ви не хвилювалися.

Думаєте, що це забагато для вас? І ви б радше делегували процес організації? Тоді пропонуємо ознайомитися з послугою організації свята.

Координація весілля – це для вас, якщо ви впізнаєте себе в цих твердженнях

"Нам буде в кайф організувати свято, але потрібен режим "Не Турбувати" в сам день."

Етапи співпраці при координації

1

Знайомство і домовленості
 

Домовляємося про канали комунікації, підписуємо договір та плануємо наступні кроки. Наречені також отримають доступ до весільного трекеру з основними етапами та варіантами підрядників, з якими працює Mriya Wedding. 

2

Консультації від координатора

У нас буде з вами робочий чат, де ви можете задавати запитання по процесу організації. Ми також будемо пропонувати свої ідеї та варіанти, щоб ви могли допрацьовувати деталі святкування.

3

Перевірка готовності

За місяць до свята ми перевіряємо, чи усіх підрядників заброньовано. Складаємо разом таймінг свята, продумуємо варіанти форс-мажорів, залежно від типу свята. Наша команда складає сценарій, і разом ми продумуємо детальний таймінг. 

4

Передача співпраці з партнерами

За кілька тижнів до свята ми зустрічаємося, щоб перебрати організовану вами роботу на себе. Ми обдзвонюємо всіх партнерів, уточнюємо всі деталі та готуємося до свята. Продумуємо на яких точках потрібна допомога координаторів в сам день або ж за день до свята. У день весілля працюють 2 координатори.

5

Координація події в день Х

У сам день наші організатори працюють від ранку, координуючи роботу підрядників, Ми робимо все, щоб свято йшло за планом. А у випадку форс-мажорів, швидко вирішуємо питання на місці, щоб вас та ваших гостей нічого не хвилювало. У цей день у вашої пари лише одне завдання – насолоджуватися один одним кожної миті.

Маєте запитання?
Я з радістю відповім.

посміхнена дівчина

Привіт!

Я буду рада поспілкуватися детальніше про координацію весілля. Залишайте свої контакти, і ми домовилися про зустріч. 

bottom of page