top of page
Пошук

Весільні тренди 2024

Оновлено: 12 лист. 2023 р.

Весільні тренди – вигадака чи реальність? Здавалось би, що весілля – це та сфера, в якій тренди не так відіграють важливу роль. Це свято про щось вічне, поза часом та впливом швидкозмінних тенденцій. Але все ж є макро впливи з різних індустрій, які впливають і на весільну тематику. А інколи цей вплив є непомітним, майже підсвідомим.

Наречена під руку з батьком підходить до нареченого під час весільної церемонії

Давайте розглянемо детальніше цю тему. Наша команда Mriya Wedding – агенція з організації та координації весілля, підібрала для вас топ 10 весільних трендів 2024.

Тренд 1. Еко-підхід

Усвідомлення нашого вплину на природу з кожним роком підвищується. Весілля – це подія, в якій задіюється багато матеріалів. Не всі задумуються про те, чи вони є екологічні, куди йдуть далі відходи, а що відбувається з квітами, які прикрашають локацію і так далі. Якщо ви плануєте весілля на 2024, ось кілька варіантів, як ви можемо продумати ваше свято в більш екологічному підході:


  • Цифрові запрошення: Запросіть гостей на весілля електронними листівками або відеозапрошеннями. Це зменшить використання паперу та знизить витрати на відправлення пошти.

  • Якщо вам подобається все ж класичні весільні запрошлення, то спробуйте обрати екологічно-дружні матеріали, зокрема папір, який можна проростити. Це означає, що ваше весілля залишить позитивний слід у природі. Так, у ньому заховані зернятка, які посадивши землю, дадуть цвіт. Для прикладу наші партнери з виробництва таких запрошень Brinjal, можуть допомогти з реалізацією цієї ідеї.

  • Сезонні локальні квіти та зелень також стають необхідною частиною весільного декору. Вони не тільки надають вашому весіллю природний та автентичний вигляд, але також допомагають зменшити вуглецевий слід за рахунок локальних закупок та використання сезонних рослин.

  • Локальне та сезонне меню чудова ідея, яка сприяє не лише заощадженню навколишнього середовища, але й надає вашому святі унікальний смак та автентичність. Спробуйте включити місцеві фермерські ринки у вибір продуктів для вашого меню. Місцеві овочі, фрукти та сир можуть надати стравам неперевершений смак та якість.

  • Відмова від пластикових соломинок: Замість пластикових соломинок можна використовувати бамбукові чи скляні. Це популяризує використання біорозкладаючихся матеріалів.


Правильна переробка відходів також стає важливою темою на весіллях. Пари активно шукають способи зменшити відходи і реалізувати програми переробки, які включають в себе використання столових залишків, відновлення декору та мінімізацію відходів.


Звертаючи увагу на екологічні аспекти під час планування весілля, молоді пари не тільки створюють незабутнє свято, але й залишають слід в природі, який гідносно відображає їхню дбайливість про навколишнє середовище.


Ну що ж – рухаємося далі до наступних весільних трендів 2024.


Тренд 2. Кольори, які привертають увагу

Весільні тренди завжди відображають вплив сучасних тенденцій у світі моди, та 2024 рік - не виняток. Цього сезону, кольори, які домінують на світових подіумах від Нью-Йорку до Парижа, привертають увагу своєю виразністю та енергією.


червона коробочка та обручки наречених

Вишнево-червоний – це кольорова палітра, яка наповнює будь-який захід життям і пристрастю. Цей кольоровий акцент може використовуватися, наприклад, в деталях декору, букетів квітів або у вбранні наречених.


Навіть коробочка для ваших обручок, для прикладу від бренду Cartier, може стати гарним доповненням цього весільного тренду.


Весільний стіл на фоні природи. На столі композиція з квітів блакитно-бузкового відтінку

Пастельний бузковий - це ніжна, ледь помітна кольорова гама, яка додає весіллю романтичний та атмосферний шарм. Цей кольоровий відтінок може бути використаний для створення атмосфери ніжності та чуттєвості у вбранні, декорі та квітках.


Королівський блакитний – це кольорова гама, що символізує елегантність та розкіш. Лиш згадайте кадри з відомого серіалу Бріджертонів на Netflix. Прогляньте кілька кадрів ще раз, і ви зрозумієте, який королівський шарм має цей відтінок.Ці кольори можна використовувати для акцентів у декорі чи як основну палітру весільної стилістики. Вони допоможуть створити неперевершену атмосферу на вашому святі, відзеркалюючи сучасні модні тенденції та надаючи вашому весіллю стильну та вишукану нотку.


Пам'ятайте, що який би колір ви не обрали, наша команда з організації та координації весілля допоможе вам реалізувати найкращий стиль свята. Ми працюємо з професіоналами з декору та флористики, щоб стильно передати будь-який колір, який вибирає пара.

Тренд 3. Підкреслюємо індивідуальність гостей


Весільні тренди 2024 року – це про увагу до деталей. Від іменних подарунків до особистих портретів замість імен розсадки, цей тренд наголошує на важливості кожного гостя, а ще – розкриває історію наречених. Саме цей тренд і вплинув на організацію камерних весіль – це затишні святкування в колі близьких. Команда Mriya Wedding спеціалізується саме на створенні таких подій – душевних та камерних весіль. Давайте розглянемо кілька прикладів, як наші організатори з команди Mriya Wedding втілювали цей тренд в реальність:


Іменні картки зі спогадами: наші наречені Ігор та Юля запланували камерне святкування розпису в колі близьких – всього було 20 гостей. Ми підготували картки (до речі, і з проростаючого екологічного матеріалу, про який ми писали вище), а наречена Юля від руки написала короткі побажання та найкращі спогади, пов'язані з кожним гостем. Ця ідея чудово доповнила всю нашу концепцію родинного кола.


Особисті Портрети: А як вам ідея замість класичних імен розсадки, підготувати намальовані ескізи портретів ваших гостей? Це класна можливість і скреативити, і виділити кожного гостя, а ще – це і одразу є подарунок для ваших близьких. Таку картку точно захочеться зберегти напам'ять про цей день.


Печиво з передбаченням. Здавалось би такі відомі нам печива з передбаченням, але у них є багато потенціалу. Ми підготували індивідуальні запитання нашим гостям, і кожне печиво мало саме ту фразу, яку ми підготували наперед. Як то кажуть, в кожній випадковості є елемент планованості :) Бачили б ви здивування та захват гостей, які читали ці меседжі з печива. Адже кожна фраза відгукувалася в саме сердечко.


Персоналізовані надписи. У кожної пари є особливі фрази, слова чи навіть цифри. Одна з таких ідей була на весіллі Міші та Міли. Вони дуже романтичні, а пропозицію Міша зробив у Парижі. Пара вирішила доповнити цю французьку історію елементами французьких слів в деталях сукні та елементах декору.


Завдяки цьому тренду ваше весілля стає особистим та неповторним для кожного гостя. Індивідуальні деталі надають святкуванню глибокий сенс та запам'ятовуються як найтепліші миті вашого великого дня.


Тренд 4. Інста-контент

Для наречених, які ведуть свій блог і для них важливо транслювати своє життя через соціальні мережі, цей тренд точно сподобається. Все частіше стає популярним наймати SMM спеціаліста, який знімає все, що відбувається одразу на телефон. Вертикальні формати сторіз, короткі тік-ток ідеї, закулісні фото підготовки – і все це одразу у вас на телефоні, щоб можна було все виставляти.


А за домовленістю, такий спеціаліст може і одразу все публікувати від вашого акаунту – звісно, за погодженням. Наша команда завжди порадить надійних партнерів для будь-яких ваших ідей.


Тренд 5. Донати та волонтерство

Інколи наречені запитують, а чи доречно взагалі зараз організовувати весілля під час війни? І ви знаєте, наша відповідь – так. Ворог тільки і хоче, щоб ми сумували і були нещасні. А натомість нам потрібно жити далі, створювати сім'ї та реалізовувати наші мрії.


І ми навіть запитували кількох наших воїнів ЗСУ, як вони ставляться до того, що люди одружуються. І їхня відповідь була однозначна – ми саме для того і воюємо, щоб українці могли жити. Звичайно, дуже багато залежить від формату святкування. Ми пропонуємо нареченим зараз фокусуватися все ж на не надто гучних чи пафосних варіантах – звісно, це все зовсім недоречно. Але чуттєві камерні і душевні весілля – це те, що точно потрібно.


Одна з ідей – це додавати елементи донатів чи аукціонів на потрібні збори для ЗСУ. Наприклад, замість квітів просити гостей скидати донати. Або ж розіграти шматочок весільного торта. Ідей безліч, і ми допоможемо їх реалізувати. Найважливіше – це безпека та правильний формат свята в такий непростий для України час.Тренд 6. Домашні улюбленці – теж запрошені

Один із наймиліших весільних трендів на 2024 рік – це запрошення домашніх улюбленців пари та гостей на святкування. Тваринки стають не лише частиною родини, але й свідками кохання наречених.


Звичайно, цей тренд вимагає певного планування і підготовки. Але для багатьох пар це стає важливим символом вірної дружби та об'єднання родини, включаючи найближчих пушистих друзів.


Запрошення тварин на весілля може включати:

собака у весільному вбранні стоїть перед нареченими
  1. Спеціальний гардероб для тварин: Вбрання або аксесуари, щоб пушисті гості виглядали на висоті.

  2. Весільні ролі: Тварини можуть брати участь у різних частинах весілля, включаючи роль обручкових носіїв, свідків, чи навіть гостей честі.

  3. Професійний догляд: Забезпечення тваринам зручності та безпеки, зокрема, особливо важливо під час гарячих літніх весіль або вологих погодних умов.

  4. Фотосесія: Фотографії з пушистими гостями стають незабутніми спогадами та надають весіллю особливий шарм.

Цей тренд сприяє створенню неповторних та емоційно насичених моментів на весільній події, які будуть запам'ятовуватися як символ вірної дружби та кохання.


Тренд 7. Весілля – лише для двох

Здається, що весілля – це завжди про масштабну подію. Але інколи наречені вирішують розділити цей день лише для двох. Ми допоможемо вам організувати романтичну подію, підібравши чарівну локацію, мінімалістичне оформлення столика для двох, фотосесію та образи.


Тренд 8. Етнічні мотиви – українські весільні тренди 2024

Українська культура – багатогранна та глибока. У теперішні складні часи війни хочеться ще більше підкреслити нашу ідентичність. Тому часто зараз наречені обирають український стиль святкування з різноманітними етнічними мотивами.

Весілля в українському стилі надає можливість виразити внутрішню гармонію та глибокий зв'язок з українською культурою. Наречені в українському вишитому вбранні, декор столів з традиційними візерунками, святковий коровай та справжні українські страви – це лише кілька варіантів для такого весілля.

наречена в білій вишитій сукні стоїть спиною, на ній зелений віночок

На фото – один з таких прикладів додавання етнічних деталей до образу нареченої. Віночок, який наречена ніби-то ось-ось пустити на річку, як на Івана Купала. Вишина легка сукня з деталями карпатських верховин. А серед букету заховалися лісові горішки, які чарівно доповнюють весь образ нареченої. Наша Лісова Мавка.


Трендетнічних мотивів та українського стилю відкриває нові горизонти для весільного дизайну та церемоній, дозволяючи парі виразити свою любов до власного коріння та відзначити важливий день у стилі, який глибоко відображає їхню душу та походження.Тренд 9. Весілля в горах або на природі

Один із найвразливіших весільних трендів цього року – це організація весілля в горах або на природі. Ця концепція пропонує парі насолодитися красою навколо та оформити виїзну церемонію серед красивого краєвиду.


Захоплюючі гірські вершини, багаті ліси або кришталево чисті озера стають ідеальними місцями для таких весіль. Природа стає найкрасивішим декором, а наша задача – лише доповнити обране місце чуттєвими елементами флористики. У цьому тренді особливу увагу приділяють деталям, що відображають природу, таким як сезонні квіти, дерев'яні декорації та вишукані столи з дерева.


Звісно, в цьому форматі є і свої ризики, такі як погана погода. Але наша команда і є для того, щоб ми продумали разом з вами план Б на випадок дощу. В таких випадках використовують або парасольки, або редагують таймінг або використовують запасну локацію. Ми допоможемо вам бути готовими до найрізноманітніших форс-мажорів, а найважливіше – ми подбаємо, щоб все було вирішено ефективно.


Тренд 10. Весільний координатор

Ви знали, що в серденьому на весіллі до 50 гостей – працює 15 людей у весільній команді. А ще – за один весільний день координатору телефонують мінімум 10 разів підрядники? А щоб доуточнити деталі підходять переговорити більше 50 разів.


Мабуть, ще років 10 назад така роль як весільний координатор чи організатор була не дуже популярна. Хоча насправді вона присутня завжди. Але часто її забирають самі наречені або ж батьки. В таких випадках – весілля це часто про стрес, напруження і переживання через організаційні деталі. Замість того, щоб пари та їх близькі кайфувати від особливого моменту в їхньому житті, насолоджуються хіба що друзі чи далекі родичі.


У 2024 неможливо уявити свято без професійних організаторів чи координаторів. Саме вони дозволяють парі відчути цей день на максимум. Якщо пара хоче самостійно організовувати, вона може замовити послугу лише координації весілля. Тоді команда забирає на себе всю організовану роботу за кілька тижнів до свята.


Якщо ж наречені люблять делегувати, то послуга організації весілля під ключ – буде саме для вас. У такому випадку наша команда повністю бере на себе відповідальність за якісну подію та проводить вас по всіх етапах підготовки.


Як втілити весільні тренди в життя?

Mriya Wedding – це агенція з організації та координації весіль. Ми працюємо здебільшого у Львові, але якщо ви з іншого міста – ми будемо раді поспілкуватися детальніше. Нещодавно ми організовували весілля у Карпатах, тому ми відкриті до експериментів з локаціями. Найважливіше – ми знаємо, як цей експеримент продумати до деталей.


Ви можете написати нам в direct на нашій сторінці Instagram або ж заповнити цю простеньку контактну форму. Консультація з нашим організатором є безкоштовною, тому ми будемо раді познайомитися, відповісти на ваші запитання, а також домовитися за наступні кроки.


Творіть тренди самі та втілюйте свої мрії в реальність разом з Mriya Wedding.


1 197 переглядів0 коментарів

Σχόλια


bottom of page