top of page
Пошук

Організація весілля з чого починати? 5 перших кроків для наречених

Організація весілля – це подія, яка запам'ятовується на все життя. Хочеться продумати все до найменших деталей, а ще – насолодитися цими прекрасними моментами. Якщо ви тільки починаєте планувати своє свято і не знаєте, з чого почати, ця стаття вам допоможе зробити перші правильні кроки. Скільки коштує весілля? А чи потрібен весільний організатор? За скільки часу починати підготовку? – Безліч питань виникає в наречених, коли вони тільки починаються цікавитися як організувати весілля у Львові чи в іншому місті.


Організація весілля з чого починати? Давайте глянемо на найважливіші перші п'ять кроків для якісного початку планування вашого дня.


наречений цілує руку нареченій


Крок 1. Помріяти з нареченим про ваше свято


Здавалось би, це такий простий крок. І повірте – він має дуже багато в собі сили. Ще до того, як ви знаєте всі деталі, так важливо просто помріяти і уявити те, що ви хочете разом. Перед тим, як ви побачите безліч варіантів локацій, референсів, ідей з Pinterest, спробуйте уявити цей день – так ніби з чистого листка.


Для цього оберіть час для вас обох, щоб ви могли кілька годин поспілкуватися на тему. Нехай це буде ваше романтичне передвесільне побачення. Нехай ваше серце та ваше ставлення до свята приведе до ключових відповідей, які допоможуть вам далі в плануванні. Адже ваші емоції, мрії та бачення допоможуть команді організаторів створити свято вашої мрії.


Можете навіть розробити картки з запитаннями, щоб разом на них відповідати. Роздрукуйте їх або ж прогортуйте онлайн. Наша команда підготувала для вас кілька прикладів запитань, щоб ви порозмишляли на цю тему разом.


Організація весілля: з чого починати? Питання для передвесільного мрійливого побачення

 • Уявіть, що ви за день до свого весілля. Які емоції ви переживаєте в цей момент?

 • Чи хочете ви масштабну подію з великою кількістю гостей? Чи це більше камерне святкування з найближчими?

 • Хто ваша найближча підтримка в цей день?

 • Чи плануєте ви вінчатися?

 • А в чому ви одягнені? Як уявляєте стиль своєї пари? Чи це елегантне вбрання? Чи можливо ви в кросівках та зручному одязі для танців?

 • Чи хочете ви обмінятися обітницями перед своїми гостями? Чи хочете залишити цей момент лише для двох?

 • Які кольори вам подобаються для свята? Більш пастельні, зелені природні чи яскраві та барвисті?

 • Уявіть, що ми прокидаєтеся в день свого весілля. Чи ви хочете неспішний ранок? Чи ви обоє разом зранку? Чи окремо, щоб зустрітися вже на самому святі?

 • Уявіть, що ви вже одягнені у ваше весільне вбрання, але ще не бачилися один з одним. Як би ви хотіли зустрітися вперше? Наодинці чи разом зі всіма гостями?

 • Що б ви точно, не хотіли на весіллі? Якісь елементи традицій чи конкретна музика? Можете навіть зробити список в нотатках.

 • Уявіть, що ви вже прожили цей день і вже разом відпочиваєте, згадуючи, що відбулося. Чи хочеться прожити цей день ще раз?Крок 2. Обрати дату або період свята


наречені виходять з церкви, тримаючись за руки

Для початку, подумайте про період для весілля. Чи ви б хотіли одружитися якомога швидше? Чи вам більше до душі довгий період підготовки, коли ви смакуєте кожен етап? Цей вибір дуже індивідуальний, адже є наречені, для яких важлива швидкість в рішеннях, і для них розтягнута підготовка стає скучною та навіть може дратувати. А для когось – це навпаки задоволення довго обирати та вирішувати найменші дрібнички. Зважте свої за та проти, подумайте, як ви поводитеся під час швидкої та довгої підготовки.


Можливо, у вас є якась особлива дата, коли ви хочете одружитися. Тоді можете одразу переглянути, який це день тижня. Чи принципово для вас святкування у вихідних день, чи ви розглядаєте і буден день?


Ще один важливий критерій – це вибір дня вінчання. Якщо ви плануєте цю подію для вашої пари, тоді потрібно звертати увагу на період посту. Також деякі церкви не вінчаються в конкретні дні тижня. Ловіть шпаргалочку для тих, хто планує свято на 2024 рік.


Коли можна вінчатися у 2024 році?

Коли можна вінчатися?

Коли не можна вінчатися?

3 січня – 17 березня

18 березня — 4 травня (період Великого посту)

5 травня – 1 серпня

1 – 14 серпня (Успенський піст)

15 серпня – 14 листопада

15 листопада — 24 грудня (Різдвяний піст)


Одноденні пости: Хрещенський Святвечір (Надвечір'я Богоявлення) — 5 січня;

 • Стрітення Господнє — 2 лютого;

 • Благовіщення Пресвятої Богородиці — 25 березня;

 • Апостола Іоанна Богослова — 8 травня та 26 вересня;

 • Різдво Іоанна Предтечі — 24 червня;

 • Святих апостолів Петра і Павла — 29 червня;

 • Преображення Господнє — 6 серпня;

 • Успіння Богородиці — 15 серпня;

 • Різдво Богородиці — 8 вересня;

 • Покров Пресвятої Богородиці — 1 жовтня;

 • Введення в храм Пресвятої Богородиці — 21 листопада;

 • Святителя Миколая — 6 грудня. Джерело.


Зверніть увагу, що кожна церква може встановлювати свої правила. Тому найкраще – це особисто поспілкуватися зі священниками, які відповідають за вінчання, у церкві, яку ви для себе обрали.


Крок 3. Підрахувати приблизну кількість гостей


Цей крок дозволить вам зрозуміти, яку приблизну кількість гостей ви плануєте запросити. Тут необов'язково одразу прописувати список, але хоча б зорієнтуватися – чи це 20 осіб? чи більше 100. Розуміння цієї кількості дозволить вам далі описати свій запит весільній агенції та обрати локацію.


На цьому етапі ми особисто рекомендуємо нареченим відкидати такі трішки застарілі формати, коли запрошують всіх, бо "так треба" або тому, що вас запрошували раніше. Саме ваші гості будуть створювати атмосферу свята. І якщо це ваші близькі люди, то звичайно вони додадуть особливої енергетики в сам день.


Крок 4. Знайти весільну агенцію для організації


На етапі, коли ви приблизно розумієте період для свого весілля, приблизнку кількість гостей та загальні обриси вашого свята, час підшукати весільну агенцію для організації весілля у Львові чи іншому місті.


Як підібрати весільну агенцію?


1. Схожість ваших поглядів та цінностей з організатором


Організатор – це людина, яка буде поруч найбільшу кількість часу, якщо порівнювати з іншими підрядниками. Це людина, яка повинна відчути ваш настрій та запропонувати вам саме такий формат, який найкраще розкриває вашу пару та дозволить насолодитися своїм днем.


Дуже часто схожість поглядів можна відчути навіть з першого повідомлення. Навіть манера написання публікацій, ведення сторінки, загальний стиль комунікації – це те, що має вам відгукуватися. Далі – обов'язково виходить на зв'язок поспілкуватися особисто. Більшість агенції пропонує такі безкоштовні консультації-знайомства, тому це класний досвід для вас розпитати, що буде відбуватися далі, і також відчути енергетику організатора.


наречена обіймає нареченого

2. Відповідальність організатора


Весілля – це надважлива подія в житті людей. Тому ставлення організатора до кожного свята має бути відповідальним та сфокусованим. Перевірити відповідальність також можна під час розмови чи підготовоки до зустрічі. Пунктуальність, структурованість в веденні розмови, уважність до деталей та ваших розповідей – це все підкаже вам, на скільки організатор підходить вашій парі по рівну відповідальності.


3. Досвід в створенні подій


Звичайно, досвід в кожної агенції відрізняється. Запитайтеся про вже організовані події, які були форс-мажорні ситуації та як їх вирішували команда. Важливо, щоб організатори мали досвід не лише в створенні весіль, але й інших форматах.


У цій критерії важливо також відчути, чи маючи досвід в створенні подій, агенцій продовжує мати індивідуальний підхід. Інколи від великої кількості реалізованих проєктів, організатори втрачають пильність та увагу до кожної пари. Запитайте про команду, яка завантаженість організаторів, щоб бути впевненими, що для вашої пари буде достатньо приділено часу.


4. Готовність до індивідуального підходу


Якщо ви цінуєте індивідуальність, то вам точно буде важливий цей критерій. Він часто відображається на етапі створення так-званого весільного концепту. Він створюється на основу особистої історії пари, їхніх відносин, історії знайомства і так далі. Запитайтеся в організаторів, як вони працюють з концептами, які вже були зреалізовані проєкти. Якщо ж таких прикладів нема, значить ця агенція працює без індивідуального підходу. Тоді вже вам вирішувати, на скільки це для вас принципово..


5. Відповідність бюджету послуг до вашого бюджету


Більшість пар на початку планування не дуже орієнтуються в темі бюджетів, і це цілком окей. Організатори добре уявляються вартість різних форматів весілля, тому ви можете сміливо розпитати, середні ціни на вашу кількість гостей.


Далі уточність про формат ціноутворення послуг весільної агенції. Чи залежить вартість від вашого бюджету? Чи це йде фіксована сума чи відсоток? Різні агенції працють по-своєму. Для прикладу, наша агенція має фіксовану суму наших послуг, яку ми формуємо як пропозицію після детальнішого ознайомлення з форматом вашого весілля. І від цього також залежить кількість людей з нашої команди, які будуть працювати над створенням вашої події, а ще – в сам день.


Крок 5. Слідувати вказівкам весільного організатора


Як тільки ви підписуєте договір про співпрацію з весільною агенцію, ви можете видихати :) Адже далі за всіма кроками буде слідкувати професіоналам та розповідатиме вам поетапно, що буде відбуватися далі.

Звичайно, ви можете розглянути опцію самостійної організації весілля. Тоді ваша пара виступає організатором. Ви можете почитати детальніше про різницю між послугами організації та лише коодринації у нашій статті.


Після таких простих 5 кроків ви зрозумієте, що вже зробили багато для реалізації своєї події мрії. А ми готові бути поруч на кожному кроці.


Весільна агенція Mriya Wedding – які деталі співпраці?


Наша агенція працює за кращими практиками проєктного менеджменту, який ми взяли з досвіду роботи з івентами в IT сфері. Ми маємо прописані усі кроки поетапно у спеціальному діджитал весільному планері. Кожна пара отримує доступ до нього та має змогу слідкувати за процесом 24 на 7. Якщо вам цікавий такий формат, будемо раді поспілкуватися детальніше.


Щоб дізнатися умови нашої співпраці, ви можете написати нам в особисті через Instagram або залишити свої дані в цій формочці. Ми будемо раді розповісти детальніше про всі наступні кроки організації весілля.139 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page